piątek, 15 listopad 2019 r. - Alberta, Leopolda
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Działka do 2400m2 - Górki Małe

Cena: 72 000,00zł
<h5>Działka do 2400m2 - Górki Małe</h5>

Na sprzedaż działka niezabudowana o dowolnej powierzchni do 24 arów, wydzielona na życzenie Klienta z działki o powierzchni ok. 50 arów. Działka posiadają aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Media przy granicy działek (prąd, kanalizacja, gaz, woda). Działka położona w otoczeniu domków jednorodzinnych, w miejscowości Górki Małe. Według planu zagospodarowania przestrzennego to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przeznaczenie dopuszczalne:

1) nieuciążliwa działalność usługowa lub rzemieślnicza, prowadzona jako towarzysząca podstawowej funkcji mieszkaniowej na nieruchomości,

2) działalność agroturystyczna. Która prowadzona jest jako towarzysząca podstawowej funkcji mieszkaniowej wyłącznie na zasadzie wykorzystania części budynku mieszkalnego lub z możliwością wykorzystania istniejących budynków gospodarczych oraz wykorzystania terenu działki wyłącznie w celach zlokalizowania urządzeń rekreacyjnych,

3) ogrody przydomowe, chów i hodowla drobnego inwentarza i drobiu wyłącznie na własny użytek, nie stanowiąca przedmiotu działalności gospodarczej.

Atrakcyjna lokalizacja!! cena 30 zł/m2

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.