sobota, 30 maj 2020 r. - Ferdynanda, Karola, Jana
Biuro Obrotu Nieruchomościami

lokal kręgielnia 315,8m2 miejsce z potencjałem

Cena: 630 000,00zł
<h5>lokal kręgielnia 315,8m2 miejsce z potencjałem</h5>

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek wolnostojący o pow.cał. 315,8m2 znajdujący się w miejscowości Obłotne koło Sulechowa, zlokalizowany na działce 2399 m2. Jest to budynek usługowo-gospodarczy, o charakterze sportowo-rekreacyjnym, po kapitalnym remoncie. Na parterze znajduje się pomieszczenie klubowe, kręgielnia (dwutorowa), bar, pomieszczenie socjalne, wc damskie, męskie, magazyn, kuchnia w pełni wyposażona. Lokal przystosowany do dużych imprez towarzyskich, konferencji, spotkań rodzinnych itp. Ogrzewanie elektryczne, w lokalu znajduje się również kominek, który wnosi niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji gości taras w otoczeniu licznych nasadzeń drzew, krzewów, kwiatów. 

Nieruchomość w pełni ogrodzona. Miejsca parkingowe. możliwość zagospodarowania poddasza na pokoje dla gości.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.