piątek, 23 październik 2020 r. - Marleny, Seweryna, Igi
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Dom 226,19m2 - Droszków

Cena: 860 000,00zł
<h5>Dom 226,19m2 - Droszków</h5>

Na sprzedaż dom parterowy o pow. 226,19 m2, w miejscowości Droszków.

Nieruchomość położona na działce o pow. 1204m2.

Dom składa się z dwóch poziomów: parter oraz użytkowe poddasze.

Parter to duża otwarta przestrzeń, na którą składa się salon, kuchnia i jadalnia o pow. 60m2 oraz dwie sypialnie, łazienka, hall, wiatrołap o pow, użytkowej 113,19 m2 i dwustanowiskowy garaż (39,60m2) z kotłownią.

Poddasze to trzy sypialnie z garderobami, w tym jedna z balkonem, łazienka i korytarz o pow. użytkowej 113m2.

Media: woda miejska, gaz, prąd, szambo.

Stan wykończenia: ściany - szpachlowane, malowane, podłoga - beton, schody - drewniane, okna PCV z roletami zewnętrznymi, elektrycznym i marmurowymi parapetami, zamontowane gniazdka i włączniki we wszystkich pomieszczeniach, łazienka - zamontowane stelaże do wc podtynkowych. Ogrzewanie - gazowe, piec dwu funkcyjny, grzejniki panelowe, w kuchni i jadalni - ogrzewanie podłogowe, w salonie kominek. Elewacja, taras, podjazd oraz ogrodzenie w pełni wykończone. Dom zabezpieczony alarmem.

Stan prawny: nieruchomość przygotowana do oddania do użytku.

Lokalizacja idealna dla osób lubiących bliskość przyrody. Dojazd do Zielonej Góry to jedyne 15min. co sprawia, że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.