piątek, 23 październik 2020 r. - Marleny, Seweryna, Igi
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Atrakcyjny dom z potencjałem - 174m2 - Sulechów

Cena: 599 000,00zł
<h5>Atrakcyjny dom z potencjałem - 174m2 - Sulechów</h5>

Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 174,84 m2, położony na działce o pow. 837 m2, w miejscowości Sulechów.

W skład nieruchomości wchodzi: 7 pokoi, dwie kuchnie, dwie łazienki, dwa korytarze, przedsionek, piwnica kotłownia, taras, ogród, budynek gospodarczy.

Media: woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz. Ogrzewanie: piec na paliwo stałe. Okna pcv.

Elewacja, okna, dach wyremontowane podczas rozbudowy domu w 2014r.

Dom w zabudowie bliźniaczej, ogrodzony wysokim murem, co daje poczucie prywatności. Położony przy drodze asfaltowej. Wjazd na posesję możliwy z dwóch stron.

Lokalizacja: w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej oraz jednego z większych osiedli Sulechowa. Bliskość wyjazdu na S3 jest również atutem.

Położenie nieruchomości pozwala na zmianę przeznaczenia budynku, np. na przychodnię, przedszkole, żłobek lub inne usługi. Układ pomieszczeń ułatwi przekształcenie domu na pokoje pod wynajem, np. dla obcokrajowców.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.