piątek, 15 listopad 2019 r. - Alberta, Leopolda
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Dom z zasobem możliwości ,Świebodzin.

Cena: 649 000,00zł
<h5>Dom z  zasobem możliwości ,Świebodzin.</h5>

Oferujemy państwu na sprzedaż nieruchomość o pow.ok 500m2 , dużym atutem jest bardzo atrakcyjna działka obejmująca 0,970 ha. Tuż przy granicy działki linia brzegowa jeziora Zamecko.  Prezentowana nieruchomość składa się z trzech kondygnacji. Ze względu na przestrzeń oraz dogodne położenie nieruchomości, blisko dróg wylotowych jest to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, lub inną inwestycję. Dom w całości podpiwniczony. Teren łatwy do zagospodarowania.Dom posiada trzy niezależne wejścia, co pozwala na stworzenie samodzielnych mieszkań. Pierwsza kondygnacja użytkowa została częściowo wyremontowana ( hydraulika, elektryka ogrzewanie,okna)Pozostała część nieruchomości wymaga remontu.Polecamy ze względu dużą powierzchnie, dobra lokalizację ,oraz szerokie możliwości zagospodarowania .

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.