piątek, 15 listopad 2019 r. - Alberta, Leopolda
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Dom 146 m2 - Babimost

Cena: 410 000,00zł
<h5>Dom 146 m2 - Babimost</h5>

Na sprzedaż dom o pow. 146 m2, w miejscowości Babimost.

Nieruchomość składa się z dwóch poziomów użytkowych oraz poddasza. Na parterze znajduje się wiatrołap, salon, sypialnia, jadalnia z aneksem kuchenny, łazienka oraz część gospodarcza, składająca się z pięciu pomieszczeń, w tym garaż, kotłownia, kuchnia letnia oraz garderoba i pom. na opał. Na piętrze budynku usytuowane są dwa pokoje oraz łazienka. W cenę nieruchomości  wliczono część umeblowania.

Budynek otoczony licznymi nasadzeniami. Znajdziemy tam część rekreacyjną, z niewielkim oczkiem wodnym oraz pięknym tarasem. Na terenie działki jest również ogródek warzywny oraz wiata do składowania opału.

Całość położona na działce o łącznej powierzchni 0,16.32 ha.

Budynek przeszedł generalny remont, łącznie ze wszystkimi instalacjami, dachem oraz elewacją. Posiada ogrzewanie gazowe, na paliwo stałe jak również kominek z rozprowadzeniem na wyższą kondygnację.

Dom położony w spokojnej i cichej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Do centrum miasta 850 m, placówki edukacyjne, markety oraz instytucje użytku publicznego w odległości do 1,5 km.

Nieruchomość dostępna od zaraz, w pełni gotowa do zamieszkania.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.