piątek, 23 październik 2020 r. - Marleny, Seweryna, Igi
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Przyjeżdżasz, kupujesz i mieszkasz - dom Brójce

Cena: 599 000,00zł
<h5>Przyjeżdżasz, kupujesz i mieszkasz - dom Brójce</h5>

Polecamy na sprzedaż przestronny dom, wolnostojący, z przepięknie zagospodarowaną działką, usytuowany w miejscowości Brójce.

Powierzchnia działki to 46,68 arów. Powierzchnia domu to około 260 m2 oraz zabudowania gospodarcze w skład których wchodzą między innymi garaże oraz pomieszczenia, pozwalające na stworzenie autonomicznego mieszkania.

Dom posiada cztery kondygnacje. Podpiwniczenie jest częściowe, znajduje się w nim między innymi kotłownia i miejsce na skład opału. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia, łazienka, salon połączony z holem. Na piętrze usytuowanych jest pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnie oraz korytarz. Kolejna kondygnacja wymaga własnej aranżacji wedle uznania. Nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej. Pomieszczenia przestronne, ustawne. Dom bardzo funkcjonalny z przemyślanym układem pomieszczeń i ogromnym potencjałem.

Dom posiada dwa niezależne wejścia.

Ogromnym atutem domu jest istniejący lokal usługowy z pomieszczeniem sanitarnym, posiadający dużą witrynę oraz wejście bezpośrednio z chodnika.

Dom ogrzewany piecem na paliwo stałe z podajnikiem. Okna PCV. Grzejniki panelowe.

Nieruchomość gotowa do zamieszkania, z pełnym wyposażeniem.

W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy. Blisko do dróg wylotowych, jedyne 15 min. do miasta Świebodzin.

Kupujesz dom z dobrodziejstwem inwentarza, w tym sprzęt ogrodowy.

Przyjeżdżasz, kupujesz i mieszkasz.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.