piątek, 15 listopad 2019 r. - Alberta, Leopolda
Biuro Obrotu Nieruchomościami

OKAZJA Dom o pow. 120m2, Kręcko. GORĄCO POLECAMY.

Cena: 179 000,00zł
<h5>OKAZJA Dom o pow. 120m2,  Kręcko. GORĄCO POLECAMY.</h5>

Polecamy państwu na sprzedaż dom ok. 130 m2 w miejscowości Kręcko w woj Lubuskim  nie daleko Świebodzina. Region o wysokich walorach turystyczno-krajoznawczych wokół lasy, łąki, lubuskie jeziora. W pobliżu przystanek autobusowy, kościół ,sklep. Dom położony na działce ok 1500 m2 na której znajduje się również budynek gospodarczy nadający się do przebudowy np.  garażu. Działka w pełni ogrodzona. Dom wybudowany metodą tradycyjna z cegły z grubymi, solidnymi murami i zachowaniem słusznej wysokości pomieszczeń . Dom jest ogrzewany piecami kaflowymi, woda sieciowa kanalizacja możliwość podłączenia gazu ziemnego . Dom wymaga remontu wewnątrz, a także zrobienia elewacji zewnętrznej. W budynku znajdują się 4 pokoje,  korytarz, wc ,2 kuchnie, możliwość adaptacji piętra. Dom ma ogromny potencjał  z powodu dwóch niezależnych wejść  może również służyć jako dom dwurodzinny. Polecamy szczególnie tym którzy cenią sobie urok starych klimatów, cisze spokój.  W pobliżu wsi funkcjonuje rezerwat przyrody Kręcki. Zapraszamy do osobistego obejrzenia domu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości Karpińska zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.