niedziela, 31 maj 2020 r. - Anieli, Petroneli
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Dom 154 m2 na sprzedaż - Sulechów, pow. zielonogórski

Cena: 850 000,00zł
<h5>Dom 154 m2 na sprzedaż  - Sulechów, pow. zielonogórski</h5>

Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny i tani w utrzymaniu dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 154m2 (po podłodze 192 m2). Dodatkowo na działce drugi budynek mieszkalno - usługowy , który na parterze pełni funkcję biura, garażu i hal magazynowych, przystosowanych do działalności usługowej, natomiast na piętrze ok. 125 m2 powierzchni wymaga wykończenia i przystosowania na cele mieszkaniowe.

Cały kompleks nieruchomości położony jest na działce o pow. 9 arów.Działka na której znajdują się budynki jest przystosowana do warunków mieszkaniowych, jak i rekreacyjnych. Przede wszystkim z tyłu budynku mieści się taras oraz patio, w którym znajduję się grill, a także miejsce na przydomową suszarnię. Odpowiednia roślinność, którą nie tylko stanowią same wyszukane gatunki roślinne, ale także jej odpowiednie rozmieszczenie ułatwia utrzymanie terenów zielonych. Brama wjazdowa robiona na zamówienie (funkcja otwierania i zamykania na pilota, domofon).

Budynek mieszkaniowy składa się z parteru oraz poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się: salon, kuchnia, dwa pokoje, łazienka, przedpokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na poddaszu są: trzy pokoje, łazienka, garderoba i przedpokój, wejście na strych.

Dom wybudowany według indywidualnego projektu i oddany do użytku w 2009 roku. W pomieszczeniach ściany malowane, w pokojach na podłodze panele, w salonie oraz w łazienkach terakota. Dodatkowo we wszystkich pomieszczeniach zastosowano sufity podwieszane  z dodatkowym naświetleniem halogenowym, a w salonie wykorzystano sztukę zdobienia ścian i sufitów za pomocą sztukaterii. Zainstalowano również system centralnego odkurzacza oraz podsufitowej klimatyzacji, którą wystarczy tylko uruchomić. Instalacja elektryczna jest najwyższej technologi, m.in zastosowano funkcję "sokoła" w odstraszaniu gołębi. Schody z oświetleniem zostały zrobione na indywidualne zamówienie, natomiast powierzchnia znajdująca się pod schodami została przystosowana i pełni rolę schowka na sprzęt gospodarczy. Również skrzynki rozdzielcze, jak i pozostałe powierzchnie nadające się do zagospodarowania, zostały zabudowane w postaci szaf bądź luster.

Dom ogrzewany piecem dwufunkcyjnym na gaz, systemem mieszanym podłogowo - grzejnikowym. Alternatywnie kominkiem. Sprzedawany dom zaspokoi potrzeby rodziny jedno lub dwu pokoleniowej. Pozwalają na to przestrzenne i dobrze rozmieszczone pomieszczenia.

W cenie sprzedaży meble kuchenne ze sprzętem, meble łazienkowe, meble w przedpokoju (szafa w zabudowie, szafka pod lustrem) oraz telewizor znajdujący się w salonie.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.