czwartek, 03 grudzień 2020 r. - Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku dwurodzinnym - Boczów

Cena: 210 000,00zł
<h5>Mieszkanie 3 pokojowe w budynku dwurodzinnym - Boczów</h5>

Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 78,76m2, w miejscowości Boczów. Lokal usytuowany na I piętrze, dwurodzinnej, kamienicy. W jego skład wchodzą: salon, dwie sypialnie -w tym jedna z zabudowanym tarasem, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowe powierzchnie przynależące do oferty to: - wc na półpiętrze - 1,54m2, piwnica - 27,01m2, dodatkowy pokój (14,51m2) i łazienka (4,30m23) wyodrębnione z części strychu, pomieszczenie w budynku gospodarczym 5,52 m2.

Łączna pow. nieruchomości to 131,64m2. Mieszkanie po generalnym remoncie: nowa instalacja wod-kan, elektryczna, grzewcza, nowe okna PCV, ściany szpachlowane, malowane, a w częściach wspólnych wykonano remont klatki schodowej oraz nowy dach, kominy.

Media: woda z własnej studni, kanalizacja miejska, ogrzewanie CO z własnej kotłowni (piec w piwnicy), gaz - brak. Budynek położony na działce o pow. 2300m2, co pozwala na dużą swobodę w jej aranżacji.

Lokalizacja jest również atutem, jedyne 30 km od przejścia granicznego Słubice-Frankfurt, 5 km do trasy A2. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, kościół.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.