niedziela, 31 maj 2020 r. - Anieli, Petroneli
Biuro Obrotu Nieruchomościami

Mieszkanie 57m2 - Sulechów

Cena: 169 000,00zł
<h5>Mieszkanie 57m2 - Sulechów</h5>

Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 57m2, na I piętrze kamienicy, w miejscowości Sulechów.

Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, przedpokoju, łazienki z WC oraz balkonu. Do nieruchomości przynależy również piwnica (5m2), część strychu (12m2) oraz pomieszczenie gospodarcze w podwórzu(10m2).

W mieszkaniu zamontowano nową instalację gazową wraz z piecem dwufunkcyjnym. Elektryka i hydraulika również po remoncie.

Kamienica posiada własne podwórko, w formie patio. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic miasta, co znacznie ułatwia codzienne obowiązki.

Lokalizacja: w promieniu 250m znajduje się przedszkole, urząd miasta, market, sklepy. W promieniu 800m szkoła, przychodnia, przystanek autobusowy.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!!!

Zaproponuj swoją cenę - pomożemy w negocjacjach z właścicielem!

Nieruchomości SULIGA (dawniej Karpińska) zapewnia pomoc w przeprowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży i wynajmu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytów.

Działamy na rynku nieruchomości od 2007 r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Informacje o nieruchomości są podane przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulec zmianie. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do rokowań.